Zawiadomienie o Walnym Zgromadzeniu 2026 r.

 > aktualności >  Zawiadomienie o Walnym Zgromadzeniu 2026 r.
92 komentarze

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej im. Gen. Sikorskiego w Koninie informuje, iż Walne Zgromadzenie Członków Spółdzielni Mieszkaniowej im. Gen. Sikorskiego w Koninie odbędzie się w dniu 17 czerwca 2026 roku o godz. 16:00 w budynku Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. dr. Romana Ostrzyckiego w Koninie przy ul. Szpitalnej 45.

Zawiadomienie wraz z porządkiem obrad Walnego Zgromadzenia znajduje się w gablotach ogłoszeniowych na klatkach schodowych poszczególnych budynków.

Jednocześnie informujemy, iż z materiałami na Walne Zgromadzenie Członkowie mogą zapoznawać się od 1 czerwca 2026 roku w siedzibie Spółdzielni oraz na stronie internetowej po zalogowaniu przez E-BOK.